Inovácia obsahu vzdelávania vo vyššom odbornom štúdiu

1. Názov Inovácia obsahu vzdelávania vo vyššom odbornom štúdiu
    Autorské údajeDarina Orbánová
    Autor Orbánová Darina EUBFNHKPG - Katedra pedagogiky FNH - zrušená
    Zdrojový dokument Postavení vyšších odborných škol ekonomického zaměření v terciárním vzdělávání: sborník z mezinárodní vědecké konference: Praha, 22. listopad 2010. S. 119-125. - Praha : Vysoká škola ekonomická v Praze. Nakladatelství Oeconomica, 2010. ISBN 978-80-245-1730-8
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 37 - Výchova. Vzdelávanie. Vyučovanie
    Heslá vzdelávanie * plán učebný * financie * inovácia * školy stredné odborné * školy vysoké * Slovensko
    AnotáciaObsah vzdelávania. Miesto finančného vzdelávania v kurikulárnych dokumentoch. Úloha Katedry pedagogiky Národohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave. Analýza obsahu finančného vzdelávania vo vyššom odbornom štúdiu (podľa vzdelávacích programov pre študijné odbory vyššieho odborného štúdia ISCED 5B vybranej školy).
    Kategória EPCPublikované príspevky na zahraničných vedeckých konferenciách
    Archív EPCE11 00469-001, kópia plného textu