Riadenie rizík v retailových zásobovacích reťazcoch

1. Názov Riadenie rizík v retailových zásobovacích reťazcoch
    Súbežný názovRisk management in retail supply chains
    Autorské údajeMartin Devečka
    Autor Devečka Martin EUBOBFKMO - Katedra medzinárodného obchodu OBF
    Zdrojový dokument Management challenges in the 21st century : transport and logistics: opportunity for Slovakia in the era of knowledge economy : conference proceedings : Bratislava, april 19, 2011. S. 130-141. - Trenčín : School of Management / Vysoká škola manažmentu v Trenčíne, 2011. ISBN 978-80-89306-10-7 Grafy, tab.
    PoznámkyIGM 2316071. - Res. angl., slov. Bibliogr. odkazy
    Systematika 65.012.4 - Technika a metódy riadenia. Riadenie. Vedenie. Autorita
    Heslá riadenie rizík * maloobchod * ekonometria * modelovanie ekonometrické * analýza regresná
    AnotáciaRiadenie rizika výkyvov v dopyte po finálnej produkcii v podmienkach maloobchodu. Zostavenie jednorovnicového ekonometrického modelu. Výsledné zostavy regresnej analýzy (hlavne výpočet beta koeficientov), ktoré umožňujú návrh metodiky riadenia rizika výkyvov v dopyte po finálnej produkcii. Návrh metodiky riadenie rizika výkyvov v dopyte po finálnej produkcii.
    Kategória EPCPublikované príspevky na domácich vedeckých konferenciách
    Archív EPCE11 00657-010, originál dokumentu