1. Názov Ekonometrický model transmisného mechanizmu menovej politiky Slovenskej republiky
    Preklad názvuEconometric model of transmission mechanism of the monetary policy of the Slovak Republic
    Autorské údajeViera Roháčová
    Autor Roháčová Viera Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici
    Zdrojový dokument Acta aerarii publici : vedecký časopis Ekonomickej fakulty Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. Roč. 8, č. 1 (2011), s. 60-74. - Banská Bystrica : Ekonomická fakulta Univerzity Mateja Bela, 2011. ISSN 1336-8818 Grafy, tab.
    Systematika 336.74 - Peniaze. Mena
    Heslá politika menová * Slovensko * modely ekonometrické * modelovanie ekonometrické * inflácia * produkt domáci hrubý
    AnotáciaVymedzenie kanálov menovej transmisie. Kanály transmisného mechanizmu menovej politiky. Súčasný stav modelovania menovej transmisie v podmienkach Slovenskej republiky.
    Zväzky2011: 1-2