1. Názov Medzinárodné zdaňovanie, medzinárodné vyhýbanie sa dani z príjmu a majetku a protiopatrenia vlád : habilitačná prednáška : odbor habilitovania: Financie bankovníctvo a investovanie
    Autorské údajeJana Kubicová
    Autor Kubicová Jana EUBFNHKFI - Katedra financií FNH
    Korporácia Ekonomická univerzita v Bratislave . Národohospodárska fakulta , (Bratislava, Slovensko)
    Vydavateľské údajeBratislava : Vydavateľstvo EKONÓM, 2011. - 41 s. [1,2 AH] , sch., tab.
    Edícia Habilitačné a inauguračné prednášky
    ISBN978-80225-3159-7
    PoznámkyPublikácia je výstupom projektu VEGA "Modelovanie opatrení proti nepriateľskému vyhýbaniu sa daniam s ohľadom na efektívnosť zdanenia a konkurencieschopnosť slovenskej ekonomiky s použitím metód operačnej analýzy", doba riešenia 1. 1. 2010 - 31. 12. 2011. - VEGA 1/0792/10. - Bibliogr. odkazy. Resumé.
    Druh dokumentuodborná publikácia
    Systematika 336.2 - Dane. Poplatky. Dávky. Odvody
    Heslá zdaňovanie medzinárodné * dane z príjmov * dane majetkové
    Kategória EPCRôzne publikácie a dokumenty, ktoré nemožno zaradiť do žiadnej z predchádzajúcich kategórií