Odvetvie hutníckeho priemyslu v období svetovej hospodárskej krízy

1. Názov Odvetvie hutníckeho priemyslu v období svetovej hospodárskej krízy
    Súbežný názovSteel industry during the world economic crisis
    Autorské údajeStanislava Deáková
    Autor Deáková Stanislava EUBFPMKPO - Katedra podnikovohospodárska FPM
    Zdrojový dokument Ekonomika, financie a manažment podniku - rok 2011 : recenzovaný zborník vedeckých príspevkov z medzinárodnej vedeckej konferencie Fakulty podnikového manažmentu EU v Bratislave : 29. 9. 2011 FPM EU v Bratislave. S. [1-5]. - [Bratislava] : [Fakulta podnikového manažmentu EU v Bratislave], [2011]. ISBN 978-80-225-3253-2 Grafy, tab.
    PoznámkyVEGA 1/0549/10. - Res. angl. Bibliogr. odkazy
    Systematika 669 - Hutníctvo. Metalurgia. Kovy a zliatiny
    Heslá hutníctvo * situácia hospodárska * výroba * tovar * tržby * kríza hospodárska * mzdy nominálne * zamestnanci * zamestnanosť * Slovensko
    AnotáciaCharakteristika hospodárskej situácie Slovenskej republiky v krízovom období. Situácia v hutníckom priemysle. Prepad tržieb v roku 2009. Tržby za výkony a tovar (2006-2010). Priemerný počet zamestnaných osôb v sledovanom období. Priemerná mesačná nominálna mzda. Pozitívne vyhliadky v roku 2010 a 2011.
    Kategória EPCPublikované príspevky na domácich vedeckých konferenciách
    Archív EPCE11 01292-022, originál dokumentu