Vládne zásahy na trhu rizikového kapitálu

1. Názov Vládne zásahy na trhu rizikového kapitálu
    Súbežný názovGovernment intervention in venture capital markets
    Autorské údajeElena Fetisovová, Ladislav Nagy
    Autor Fetisovová Elena EUBFPMKPF - Katedra podnikových financií FPM
    Spoluautori Nagy Ladislav EUBFPMKPF - Katedra podnikových financií FPM
    Zdrojový dokument Ekonomika, financie a manažment podniku - rok 2011 : recenzovaný zborník vedeckých príspevkov z medzinárodnej vedeckej konferencie Fakulty podnikového manažmentu EU v Bratislave : 29. 9. 2011 FPM EU v Bratislave. S. [1-5]. - [Bratislava] : [Fakulta podnikového manažmentu EU v Bratislave], [2011]. ISBN 978-80-225-3253-2 Tab.
    PoznámkyVEGA 1/0872/09. - VEGA 1/0261/10. - Res. angl. Bibliogr. odkazy
    Systematika 658.14 - Financovanie. Tvorba kapitálu. Kapitalizácia. Obstarávanie kapitálu
    Heslá kapitál rizikový * financie * financovanie * štát * zdaňovanie * úver * podnik malý * podnik stredný * efektívnosť
    AnotáciaÚloha rizikového kapitálu pri financovaní inovatívnych malých a stredných podnikov. Štátne zásahy na trhu rizikového kapitálu. Nástroje štátnych zásahov. Komparácia názorov na vládne zásahy na trhu rizikového kapitálu. Posúdenie efektívnosti štátnych zásahov.
    Kategória EPCPublikované príspevky na domácich vedeckých konferenciách
    Archív EPCE11 01292-032, originál dokumentu