Identifikácia domácich produktov v globálnom prostredí

1. Názov Identifikácia domácich produktov v globálnom prostredí
    Autorské údajeDaniela Zajková
    Autor Zajková Daniela
    Zdrojový dokument Globalizácia a jej sociálno-ekonomické dôsledky '11 : zborník [príspevkov] z medzinárodnej vedeckej konferencie : vydaný ako mimoriadne číslo elektronického časopisu Podniková ekonomika a manažment : pod záštitou Ministerstva financií SR : Rajecké Teplice 4. - 5. október 2011. S. [1-5]. - [Žilina] : [Katedra ekonomiky Fakulty prevádzky a ekonomiky dopravy a spojov Žilinskej univerzity], [2011]. ISSN 1336-5878 Tab.
    Systematika 663/664 - Potravinárstvo
    Heslá globalizácia * výrobky * potraviny * požívatiny * produkty * Slovensko * spotreba potravín * správanie spotrebiteľa
    AnotáciaIdentifikácia domácej produkcie podľa EAN kódu a znalosti spotrebiteľov o značkách domácich produktov. Skúmanie spotrebiteľského správania Slovákov vo vzťahu k domácim produktom. Výsledky výskumu.