1. Názov Education as a precondition for workforce flexibility in the European market area
    Autorské údajeMarta Martincová
    Autor Martincová Marta EUBFNHKET - Katedra ekonomickej teórie FNH
    Zdrojový dokumentKontrowersje wokół akcesji Polski do Unii Gospodarczej i Walutowej : międzynarodowa konferecja naukowa, 21-22 maja 2009, Kraków. S. 204-211. - Kraków : Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, 2011. ISBN 978-83-7252-531-4 Tab.
    PoznámkyVEGA 1/4653/07. - Bibliogr. odkazy
    Druh dokumenturozpis článkov zo zborníkov
    Jazyk dokumentuangličtina
    Krajina vydaniaPoľsko
    Systematika 331.5 - Trh práce. Zamestnanosť
    Heslá nezamestnanosť * absolventi * vzdelávanie * trh práce * flexibilita * Slovensko * Európska únia
    AnotáciaVzdelávanie ako prevencia nezamestnanosti. Úloha pracovnej sily na trhu práce vzhľadom na vzdelávanie. Nezamestnanosť absolventov univerzít podľa študijných odborov v Slovenskej republike.
    Kategória EPCPublikované pozvané príspevky na zahraničných vedeckých konferenciách
    Odkazy (3) - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ
    Archív EPCE11 01265-001, kópia plného textu