Uplatňovanie koncepcie new public management v organizáciách verejného sektora

1. Názov Uplatňovanie koncepcie new public management v organizáciách verejného sektora
    Autorské údajeSoňa Jirásková
    Autor Jirásková Soňa Akadémia ozbrojených síl gen. M. R. Štefánika v Liptovskom Mikuláši
    Zdrojový dokument Manažment, teória, výučba a prax 2011 : zborník príspevkov z medzinárodnej vedecko-odbornej konferencie : Liptovský Mikuláš, 28.-30. septembra 2011. S. 165-171. - Liptovský Mikuláš : Katedra manažmentu Akadémie ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika, 2011. ISBN 978-80-8040-427-7 Tab.
    Systematika 378 - Vysoké školstvo. Vedecká výučba
    Heslá školy vysoké * školy vojenské * vzdelávanie vysokoškolské * programy študijné * štúdium vysokoškolské * manažéri
    AnotáciaVývoj spoločensko-ekonomických systémov a modernizácia manažmentu verejných inštitúcií. Koncepcia New Public Management ako model riadenia organizácií verejného sektora, ktorý využíva metódy, nástroje a techniky manažmentu. Uplatňovanie princípov tejto koncepcie v rezorte obrany SR.

Názov súboruVeľkosťTyp prístupu
    Plný text PDF95.7 KBz IP adresy SEK po prihlásení