Kompetenčný prístup vo vzdelávaní krízových manažérov

1. Názov Kompetenčný prístup vo vzdelávaní krízových manažérov
    Autorské údajeVladimír Míka
    Autor Míka Vladimír Žilinská univerzita v Žiline
    Zdrojový dokument Manažment, teória, výučba a prax 2011 : zborník príspevkov z medzinárodnej vedecko-odbornej konferencie : Liptovský Mikuláš, 28.-30. septembra 2011. S. 224-231. - Liptovský Mikuláš : Katedra manažmentu Akadémie ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika, 2011. ISBN 978-80-8040-427-7 Obr.
    Systematika 378 - Vysoké školstvo. Vedecká výučba
    Heslá školy vysoké * vzdelávanie vysokoškolské * vzdelávanie ďalšie * odbornosť * zručnosti * kompetencie * manažment krízový
    AnotáciaVzdelávacie aktivity a súčasné prístupy v chápaní krízového (núdzového) manažmentu. Obsahová a metodická príprava krízových manažérov. Vzdelávanie na vysokých školách, optimalizácia obsahového zamerania, zmena metód a prostriedkov. Krízový manažment ako súbor opatrení a riadenia kríz orgánmi štátu.

Názov súboruVeľkosťTyp prístupu
    Plný text PDF100.2 KBz IP adresy SEK po prihlásení