The future of corporate social responsibility

1. Názov The future of corporate social responsibility
    Autorské údajeKatarína Chomová
    Autor Chomová Katarína EUBOBFKMA - Katedra marketingu OBF
    Zdrojový dokument EDAMBA 2011 : proceedings of international scientific conference for doctoral students and young researchers : 29th-30th September, 2011 Bratislava. S. 263-270. - Bratislava : Publishing House EKONÓM, 2011. ISBN 978-80-225-3265-5
    PoznámkyGrant mladých vedeckých pracovníkov EU č.72 na rok 2011
    Jazyk dokumentuangličtina
    Systematika 331.107 - Spolurozhodovanie. Vnútropodniková demokracia
    Heslá podnik * zodpovednosť spoločenská * inovácia * environmentalistika
    AnotáciaSpoločenská zodpovednosť podniku - corporate social responsibility (CSR). Článok je venovaný budúcnosti spoločenskej zodpovednosti podniku. V článku sú použité nasledujúce štúdie: Development of corporate social responsibility - From cost to return (The IBM Institute for Business Value ), Managing tomorrow’s people - The future of work to 2020 (Pricewaterhouse Coopers) and The future of corporate social responsibility (VanCity Credit Union).
    Kategória EPCPublikované príspevky na domácich vedeckých konferenciách
    Archív EPCE11 01191-026, originál dokumentu