Vplyv nestability a zložitosti na podnikanie

1. Názov Vplyv nestability a zložitosti na podnikanie
    Preklad názvuThe Impact of instability and complexity of business
    Autorské údajeJaroslava Kádárová
    Autor Kádárová Jaroslava Technická univerzita, Strojnícka fakulta, Katedra manažmentu a ekonomiky v Košiciach
    Zdrojový dokument Journal of innovations and applied statistics : vedecký internetový časopis. Roč. 1, č. 1 (2011), s. 26-31. - Košice : Katedra hospodárskej informatiky a matematiky PHF EU, 2011. ISSN 1338-5224 Grafy, tab.
    PoznámkyPopis urobený:8. 11. 2011. - Názov z titulnej obrazovky. - Res. angl. Bibliogr. odkazy. - Požaduje sa Microsoft Internet Exlorer, Adobe Reader
    Systematika 65.011.1 - Politika podnikania. Podniková stratégia
    Heslá stabilizácia podniku * stabilita finančná * podnik * prostredie podnikové * podnikanie * stratégia podniková * procesy podnikové
    AnotáciaVplyv prostredia na existenciu a činnosť podniku. Nestabilita v podnikaní. Grafické znázornenie straty stability podniku. Zložitosť a jednoduchosť v podnikaní. Základné zdroje zložitosti v podnikoch. Stratégia jednoduchosti.
    Čísla2011: 1

Názov súboruVeľkosťTyp prístupu