1. Názov Čtoby obščaťsja - nado znať kuľturu (stranovedčeskij aspekt v sisteme podgotovki studentov - meždunarodnikov)
    Autorské údajeKatarína Strelková
    Autor Strelková Katarína EUBFAJKRS - Katedra románskych a slovanských jazykov FAJ
    Zdrojový dokumentVestnik : sovremennyj russkij jazyk: funkcionirovanije i problemy prepodavanija. No. 25 (2011), s. 139-142. - Budapešt : Rossijskij kuľturnyj centr, 2011. ISSN 147-8060
    Jazyk dokumenturuština
    Krajina vydaniaMaďarsko
    Systematika 8 - Jazykoveda. Filológia. Literatúra
    Heslá jazyky cudzie * ruština * kultúra * história * vzdelávanie * vyučovanie
    AnotáciaVýučba cudzieho jazyka a dôležitosť poznania reálií národa, ktorého jazyk sa vyučuje. Výučba predmetu Reálie Ruska a rusky hovoriacich krajín na Ekonomickej univerzite v Bratislave.
    Kategória EPCPublikované príspevky na zahraničných vedeckých konferenciách
    Odkazy (1) - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ
    Archív EPCE11 01320-001, kópia plného textu