1. Názov Inovatívne nástroje riadenia v praxi slovenských samospráv: programové rozpočtovanie a benchmarking
    Autorské údajeLenka Mindová
    Autor Mindová Lenka Ekonomická fakulta, Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici
    Zdrojový dokument Ekonomická revue. Roč. 14, č. 3 (2011), s. 167-174. - Ostrava : VŠB - Technická univerzita Ostrava, Ekonomická fakulta, 2011. ISSN 1212-3951 Grafy, tab.
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 331.107 - Spolurozhodovanie. Vnútropodniková demokracia
    Heslá samospráva * Slovensko * benchmarking * efektívnosť ekonomická * rozpočtovanie * služby komunálne
    AnotáciaPrezentácia štruktúry prvých programových rozpočtov samospráv a zdôraznenie prínosu takto zostaveného rozpočtu v kontexte jeho potenciálneho využitia ako zdroja údajov pre vzájomné porovnávanie a učenie sa samospráv v oblasti efektívnosti poskytovania komunálnych služieb.
    Zväzky2011: 1-4

Názov súboruVeľkosťTyp prístupu