Zmeny v marketingu počas krízy a po kríze

1. Názov Zmeny v marketingu počas krízy a po kríze
    Autorské údajeMária Dzurová
    Autor Dzurová Mária EUBOBFKMA - Katedra marketingu OBF
    Zdrojový dokumentTheory of Management 3 : The Selected problems for the development support of management knowledge base. S. 96-100. - Žilina : EDIS, University Publishing House, University of Zilina, 2011. ISBN 978-80-554-0419-6 Tab.
    PoznámkyVEGA 1/0047/11. - Res. angl. Bibliogr. odkazy
    Druh dokumenturozpis článkov zo zborníkov
    Systematika 339.138 - Marketing
    Heslá marketing * stratégia marketingová * stratégia obchodná * inovácia * inovácia výrobkov * trh spotrebiteľský * výhody konkurenčné * starostlivosť o zákazníkov * skupiny cieľové
    AnotáciaMarketingová koncepcia ako významná úloha marketingových manažérov. Inovatívne myšlienky a využívanie špecifických konkurenčných výhod. Pôsobenie na trhu a úspech marketingovej koncepcie.
    Kategória EPCVedecké práce v domácich recenzovaných vedeckých zborníkoch, monografiách
    Archív EPCE11 01379-001, kópia plného textu