Hodnotenie osobnosti vysokoškolského učiteľa z pohľadu študentov

1. Názov Hodnotenie osobnosti vysokoškolského učiteľa z pohľadu študentov
    Autorské údajeDenisa Repková
    Autor Repková Denisa EUBFNHKFI - Katedra financií FNH
    Zdrojový dokument ACADEMIA : súčasnosť a perspektívy vysokých škôl. Vol. 22, no. 2-3 (2011), s. 33-44. - Bratislava : Ústav informácií a prognóz školstva, 2011. ISSN 1335-5864
    Systematika 378 - Vysoké školstvo. Vedecká výučba
    Heslá univerzity * školy vysoké * učitelia * náročnosť profesionálna * osobnosť * výučba vedecká * vzdelávanie vysokoškolské * pedagogika * didaktika * študenti * dotazníky
    AnotáciaHodnotenie osobnosti učiteľa študentmi vo výchovno-vzdelávacom procese ako aj z hľadiska jeho reálnych vlastností. Údaje získané dotazníkovým prieskumom na súbore študentov prvého, tretieho, štvrého a piateho ročníka Ekonomickej univerzity v Bratislave.
    Kategória EPCOdborné práce v domácich nekarentovaných časopisoch
    Archív EPCE11 01383-001, kópia plného textu
    Čísla2011: 1-4