Business intelligence

1. Názov Business intelligence : theory and practice : [zborník]
    Autorské údajescientific editorial Štefan Čarnický, Kazimierz W. Krupa, Pavlo Skotnyy
    Ďalší autori Čarnický Štefan (Vedecký redaktor) EUBPHFKMA - Katedra manažmentu PHF
    Krupa Kazimierz W. (Vedecký redaktor)
    Skotnyy Pavlo (Vedecký redaktor)
    Babyak Marian M. (Recenzent)
    Fedan Roman (Recenzent)
    Hryniv Lidia S. (Recenzent)
    Janik Wieslaw (Recenzent)
    Paczkowski Jerzy (Recenzent)
    Vydavateľské údajeRzeszow : Faculty of Economy University of Rzeszow , Košice : The Faculty of Business Economics Košice , 2011. - 486 s.
    ISBN978-83-7338-692-1
    PoznámkyVEGA 1/0350/10 "Faktory úspešnosti zavádzania a využívania Business intelligence v riadení podnikov na Slovensku". - MNSzW N N115 408840 "Kapital intelektualny jako akcelerator rozwoju spoleczeństwa informacyjnego"
    Druh dokumentuzborníky
    Jazyk dokumentuangličtina