Management decisions leading to ownership transactions

1. Názov Management decisions leading to ownership transactions
    Autorské údajeLucia Ondrušová
    Autor Ondrušová Lucia EUBFHIKUA - Katedra účtovníctva a audítorstva FHI
    Zdrojový dokumentStrategic management : international journal of strategic management and decision support systems in strategic management. Vol. 16, No. 3, (2011) s. 18-22. - Subotica : University of Novi Sad, Faculty of Economics Subotica, 2011. ISSN 1821-3448 Sch.
    Iné súvisiace práce Management decisions leading to ownership transactions / Ondrušová Lucia
    Jazyk dokumentuangličtina
    Krajina vydaniaSrbsko
    Systematika 65.012.4 - Technika a metódy riadenia. Riadenie. Vedenie. Autorita
    Heslá rozhodovanie manažérske * výkazy finančné * závierka účtovná * fúzie * vzťahy vlastnícke * podnik
    AnotáciaVýznam informácií z účtovnej závierky pre rozhodovanie manažmentu podniku. Rozhodnutia manažmentu môžu mať významný vplyv na fungovanie spoločnosti a môžu viesť k vlastníckym transakciám - fúzia, rozdelenie do samostatnej účtovnej jednotky, rozpad fúzovaných podnikov. Príčiny vedúce k zmenám vo vlastníckych vzťahoch. Precenenie aktív a záväzkov v objektívnej hodnote.
    Kategória EPCVedecké práce v zahraničných nekarentovaných časopisoch
    Odkazy (2) - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ
    Archív EPCE11 01611-001, kópia plného textu