Počet záznamov: 1  

Journal of economic issues

  1. Názov Journal of economic issues
    Vydavateľské údajeLincoln : Association for Evolutionary Economics, 2011. -
    ISSN0021-3624
    Roč., čísloVol. 45, no. 4 (December 2011)
    Status periodikaprijaté (02.01.2012)
    Druh dokumentučasopisy
    Jazyk dokumentuangličtina
    Krajina vydaniaSpojené štáty
    Báza dátPERIODIKÁ - Prijaté čísla
    Počet ex.1, z toho voľných 0, prezenčne 1
    Odkazy - PERIODIKÁ - Súborný záznam periodika
    - PERIODIKÁ - Zviazaný ročník periodika

    časopis

    časopis

    Do košíka

    SignatúraLokáciaDislokáciaInfo
    888944SEKSklad knižničného fondulen prezenčne