Efektívnosť investícií do zdravotníctva a jej determinanty

1. Názov Efektívnosť investícií do zdravotníctva a jej determinanty
    Preklad názvuEfficiency of investments in health care and determinants
    Autorské údajeGabriela Dováľová
    Autor Dováľová Gabriela EUBFNHKET - Katedra ekonomickej teórie FNH
    Zdrojový dokument Ekonomické rozhľady : vedecký časopis Ekonomickej univerzity v Bratislave. Roč. 40, č. 3 (2011), s. 387-395. - Bratislava : Ekonomická univerzita v Bratislave, 2011. ISSN 0323-262X Grafy, tab.
    PoznámkyVEGA 2/0212/09. - Res. angl. Bibliogr. odkazy. - Príspevok je súčasťou projektu VEGA 2/0212/09 Trh práce Slovenskej republiky po vstupe do Európskej menovej únie
    Systematika 330.322 - Investície. Tvorba kapitálu
    Heslá efektívnosť investícií ekonomická * zdravotníctvo * starostlivosť zdravotná * zdroje finančné * rast hospodársky
    AnotáciaMeranie efektívnosti v ekonomickej teórii. Využitie analýzy obalu dát pre identifikovanie efektívnosti. Celková efektívnosť výdavkov na zdravotníctvo. Vzťah ekonomického rastu a zdravotníctva. Determinanty vplývajúce na efektívnosť.
    Zväzky2011: 1-4

Názov súboruVeľkosťTyp prístupu