Knižničná a informačná veda XXIII

1. Názov Knižničná a informačná veda XXIII : zborník Filozofickej fakulty Univerzity Komenského
    Súbežný názovLibrary and information science XXIII
    Autorské údajezodpovedná redaktorka: Lucia Lichnerová, zostavovateľka: Jela Steinerová
    Ďalší autori Lichnerová Lucia (Zodpovedný redaktor / Imprimátor)
    Steinerová Jela (Vedecký redaktor)
    Korporácia Univerzita Komenského v Bratislave . Filozofická fakulta , (Bratislava, Slovensko)
    Vydavateľské údajeBratislava : Univerzita Komenského Bratislava, 2011. - 242 s. , diagr., grafy, obr., sch., tab.
    ISBN978-80-223-3131-9
    PoznámkyVEGA 1/0429/10. - KEGA 3/7275/09. - Zborník vyšiel pri príležitosti 60. výročia začatia štúdia knižničnej a informačnej vedy na FF UK v Braislave a 50. výročia založenia Katedry knihovníctva. - Bibliogr. odkazy. Resumé.
    Druh dokumentuzborníky
    Jazyk dokumentuslovenčina, angličtina