1. Názov Projekt "Genderová problematika v praxi (komparace vyspělých tržních ekonomik a ČR)"
    Autorské údajeEva Štichhauerová
    Autor Štichhauerová Eva
    Zdrojový dokument IMEA 2011 : sborník příspěvků z XI. mezinárodní konference studentů a mladých výzkumných pracovníků; Liberec, 14. a 15. dubna 2011. S. 153-157. - Liberec : Technická univerzita v Liberci, 2011. ISBN 978-80-7372-720-8
    Jazyk dokumentučeština
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 316.3 - Spoločnosť. Sociálna štruktúra
    Heslá nerovnosť rodová * muži * ženy * projekty * Česko * Kanada * Európska únia
    AnotáciaProjekt Ekonomickej fakulty Technickej univerzity v Liberci. Päť cieľov projektu. Výstupy projektu. Rodová nerovnosť v Európskej únii. Genderová problematika vybraných krajín v praxi. Kanada - pokroková krajina z pohľadu uvedenej problematiky. Genderová problematika v Českej republike.