Počet záznamov: 1  

The Econometrics journal

  1. Názov The Econometrics journal
    Vydavateľské údajeMalden : Blackwell Publ., 2008. -
    ISSN1368-4221
    Roč., čísloVol. 11, no. 1-3 (2008)
    Periodicita3x ročne
    Druh dokumentučasopisy
    Jazyk dokumentuangličtina
    Krajina vydaniaSpojené štáty
    Systematika 330.43 - Ekonometria
    Heslá ekonometria * modely ekonometrické * metódy ekonometrické
    Báza dátPERIODIKÁ - Zviazaný ročník periodika
    Počet ex.1, z toho voľných 0, prezenčne 1
    Odkazy - PERIODIKÁ - Súborný záznam periodika
    Signatúra855237

    SignatúraLokáciaDislokáciaInfo
    855237SEKSklad knižničného fondulen prezenčne