Počet záznamov: 1  

Mathematical economics

  1. Názov Mathematical economics
    Vydavateľské údajeWroclaw : Department of Mathematics of Wroclaw University of Economics, 2008. -
    ISSN1733-9707
    Roč., čísloVol. 12, no. 5 (2008)
    Periodicita1x ročne
    Druh dokumentučasopisy
    Jazyk dokumentuangličtina
    Krajina vydaniaPoľsko
    Systematika 51 - Matematika
    Heslá školy vysoké * ekonómia matematická * veda ekonomická
    Báza dátPERIODIKÁ - Zviazaný ročník periodika
    Počet ex.1, z toho voľných 0, prezenčne 1
    Odkazy - PERIODIKÁ - Súborný záznam periodika
    Signatúra855385

    SignatúraLokáciaDislokáciaInfo
    855385SEKSklad knižničného fondulen prezenčne