Manažment investícií do verejnoprospešných projektov v kontexte globálnej krízy

1. Názov Manažment investícií do verejnoprospešných projektov v kontexte globálnej krízy . II.
    Autorské údajeDana Kiseľáková
    Autor Kiseľáková Dana Fakulta manažmentu Prešovská univerzita v Prešove
    Zdrojový dokument Právo pre ROPO a obce v praxi : mesačník plný odborných informácií pre rozpočtové, príspevkové organizácie a obce. Roč. 4, č. 4 (2011), s. 9-11. - Bratislava : Iura Edition, 2011. ISSN 1337-7523 Tab.
    Systematika 65.012.4 - Technika a metódy riadenia. Riadenie. Vedenie. Autorita
    Heslá projekty investičné * analýza ekonomická * efektívnosť ekonomická * efektívnosť investícií * manažment * rozhodovanie finančné
    AnotáciaPokračovanie príspevku z predchádzajúceho čísla. Zjednodušený fiktívny modelový príklad ekonomickej analýzy nákladov a prínosov (CBA) verejnoprospešného investičného projektu.
    Zväzky2011: 1-12