Počet záznamov: 1  

The Econometrics journal

  1. Názov The Econometrics journal
    Vydavateľské údajeMalden : Blackwell Publ., 2012. -
    ISSN1368-4221
    Roč., čísloVol. 15, no. 1 (2012)
    Status periodikaprijaté (12.03.2012)
    Druh dokumentučasopisy
    Jazyk dokumentuangličtina
    Krajina vydaniaSpojené štáty
    Báza dátPERIODIKÁ - Prijaté čísla
    Počet ex.1, z toho voľných 0, prezenčne 1
    Odkazy - PERIODIKÁ - Súborný záznam periodika
    - PERIODIKÁ - Zviazaný ročník periodika

    časopis

    časopis

    Do košíka

    SignatúraLokáciaDislokáciaInfo
    894592SEKSklad knižničného fondulen prezenčne