1. Názov Nezamestnanosť absolventov vysokoškolského a univerzitného štúdia ako nástroj na hodnotnie jeho kvality
    Preklad názvuUnemployment of the university graduates as the tool for evaluation of the quality of the education
    Autorské údajeDaniela Petríková
    Autor Petríková Daniela
    Zdrojový dokument Sociálno-ekonomická revue : vedecký časopis Fakulty sociálno-ekonomických vzťahov Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne. Roč. 9, č. 4 (2011), s. 77-86. - Trenčín : Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne, 2011. ISSN 1336-3727 Grafy, tab.
    Systematika 331.5 - Trh práce. Zamestnanosť
    Heslá trh práce * nezamestnanosť * vzdelanie vysokoškolské * univerzity * kvalita vzdelávania
    AnotáciaVysokoškolské štúdium v číslach. Nezamestnanosť absolventov vysokoškolského a univerzitného štúdia. Stratégia celoživotného vzdelávania ako riešenie.
    Zväzky2011: 1-4