1. Názov Hodnotenie potenciálu Českej republiky pre rozvoj cestovného ruchu zdravotne postihnutých návštevníkov
    Súbežný názovEvaluation of potential for development of tourism for disabled visitors in the Czech Republic
    Autorské údajeIvica Linderová
    Autor Linderová Ivica
    Zdrojový dokument Ekonomická revue cestovného ruchu : vedecký časopis Ekonomickej fakulty Univerzity Mateja Bela. Roč. 45, č. 1 (2012), s. 12-27. - Banská Bystrica : Ekonomická fakulta UMB, 2012. ISSN 0139-8660
    Systematika 338.48 - Cestovný ruch. Politika cestovného ruchu
    Heslá ruch cestovný * osoby zdravotne postihnuté * služby * analýzy * Česko
    AnotáciaAnalýza potenciálu Českej republiky pre cestovný ruch zdravotne postihnutých osôb. Práva zdravotne postihnutých návštevníkov v cestovnom ruchu. Legislatívna úprava bezbariérových stavieb cestovného ruchu. Ubytovacie a pohostinské zariadenia. Cestovné kancelárie a turistické informačné kancelárie. Zariadenia voľného času. Webové informačné portály. Hodnotenie potenciálu ČR pre rozvoj cestovného ruchu zdravotne postihnutých osôb podľa jednotlivých krajov.
    Čísla2012: 1-4