(Ne)verejné rozpočty Slovenskej republiky - niektoré aktuálne otázky

1. Názov (Ne)verejné rozpočty Slovenskej republiky - niektoré aktuálne otázky
    Autorské údajeKornélia Beličková
    Autor Beličková Kornélia EUBFNHKFI - Katedra financií FNH
    Zdrojový dokument Teoretické a praktické aspekty veřejných financí : [zborník príspevkov] : XVII. ročník mezinárodní odborné konference, VŠE v Praze, Fakulta financí a účetnictví, 13. - 14. 4. 2012 [Praha]. S. [1-11]. - Praha : Vysoká škola ekonomická v Praze. Nakladatelství Oeconomica, 2012
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 336.1/.5 - Verejné financie. Štátne financie. Rozpočty
    Heslá rozpočet štátny * príjmy rozpočtu štátneho * financie verejné * politika finančná * zdroje finančné * decentralizácia fiškálna * rozpočtovanie * reformy
    AnotáciaPodmienky súčasnej rozpočtovej sústavy Slovenskej republiky v priestore nadnárodného centralizmu a decentralizácie vo vzťahu národného rozpočtu k rozpočtom nižších vládnych úrovní, ktorá je poznačená Reformou riadenia verejných financií realizovanou Ministerstvom financií Slovenskej republiky v spolupráci so Svetovou bankou.
    Kategória EPCOdborné práce v zahraničných nerecenzovaných zborníkoch (konferenčných aj nekonferenčných)
    Archív EPCE12 00233-005, originál dokumentu