Řecká dluhová krize z pohledu teorie her

1. Názov Řecká dluhová krize z pohledu teorie her
    Autorské údajeTomáš Kosička
    Autor Kosička Tomáš
    Zdrojový dokument Teoretické a praktické aspekty veřejných financí : [zborník príspevkov] : XVII. ročník mezinárodní odborné konference, VŠE v Praze, Fakulta financí a účetnictví, 13. - 14. 4. 2012 [Praha]. S. [1-8]. - Praha : Vysoká škola ekonomická v Praze. Nakladatelství Oeconomica, 2012
    Jazyk dokumentučeština
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 519.8 - Operačný výskum
    Heslá teória hier * kríza * dlhy štátne * správanie * rozhodovanie * ekonómia * analýzy * Grécko
    AnotáciaHistorické udalosti vedúce k prijatiu Grécka do eurozóny a jeho postavenie po prijatí eura. Dešifrovanie makroekonomických podmienok vzniku gréckej dlhovej krízy a odhad ďalšieho vývoja pomocou aparátu teórie hier. Analýza gréckej dlhovej krízy pomocou teórie hier.