Projekt distancionnogo obrazovanija v universitete

1. Názov Projekt distancionnogo obrazovanija v universitete
    Autorské údajeJa. Kultan
    Autor Kultan Jaroslav EUBFHIKAI - Katedra aplikovanej informatiky FHI
    Zdrojový dokumentUčenyje zapiski Instituta sociaľnych i gumanitarnych znanij : speciaľnoje izdanije : materialy 4 Meždunarodnoj očno-distancionnoj naučno-praktičeskoj konferencii, Polatovskije čtenija 2011. S. 154-160. - Kazaň : Izdateľstvo Juniversum, 2011
    Jazyk dokumenturuština
    Krajina vydaniaRuská federácia
    Systematika 378 - Vysoké školstvo. Vedecká výučba
    Heslá vzdelávanie dištančné * vzdelávanie elektronické * technológie informačné * technológie komunikačné * vyučovanie
    AnotáciaProblematika jednotného systému dištančného vzdelávania. Inštitút dištančného vzdelávania. Štruktúra Inštitútu dištančného vzdelávania: organizačná štruktúra, príprava učebných materiálov a technologická podpora. Základné učebné materiály. Technologická podpora a programové zabezpečenie. Algoritmus vyučovacieho procesu.
    Kategória EPCPublikované príspevky na zahraničných vedeckých konferenciách
    Archív EPCE12 00364-001, kópia plného textu