New trends in tourism demand with application to the situation in Slovakia

1. Názov New trends in tourism demand with application to the situation in Slovakia
    Autorské údajePavol Plesník
    Autor Plesník Pavol EUBOBFKSC - Katedra služieb a cestovného ruchu OBF - zrušená
    Zdrojový dokumentPodpora spolupráce v oblasti cestovného ruchu : zborník príspevkov z medzinárodnej konferencie : Beladice, 30.5. - 1.6.2012, 1. časť. S. 74-75. - Nitra : Mesto Nitra, 2012. ISBN [nemá]
    Jazyk dokumentuangličtina
    Systematika 338.48 - Cestovný ruch. Politika cestovného ruchu
    Heslá ruch cestovný * turistika * diverzifikácia * Slovensko * Európa
    AnotáciaVýznamná úloha cestovného ruchu (CR) v súčasnosti. Požiadavky na cestovný ruch sa dynamicky menia, diverzifikácia požiadaviek. Cestovný ruch vo svete. Cestovný ruch na Slovensku. Najnovšie trendy v požiadavkách na CR v Európe.
    Kategória EPCOdborné práce v domácich recenzovaných zborníkoch (konferenčných aj nekonferenčných)
    Archív EPCE12 00683-001, kópia plného textu