Koordinácia pri odhaľovaní nelegálneho majetku

1. Názov Koordinácia pri odhaľovaní nelegálneho majetku
    Preklad názvuCoordinating the relevation of illegal property and unusual business operations
    Autorské údajeMiroslava Fialová
    Autor Fialová Miroslava
    Zdrojový dokument Poistné rozhľady : časopis slovenského poisťovníctva. Roč. 18, č. 4 (2012), s. 14-15. - Bratislava : Slovenská asociácia poisťovní, 2012. ISSN 1335-1044
    Systematika 343 - Trestné právo
    Heslá právo trestné * podvody poisťovacie * neprístojnosti obchodné * kriminalita hospodárska * pranie špinavých peňazí * činnosť trestná
    AnotáciaVyhľadávanie a indentifikácia príjmov z trestnej činnosti a majetku súvisiaceho s trestnou činnosťou. Evidovanie a ďalšie skúmanie oznámení a podnetov podľa Zákona č. 101/2010 Z. z. o preukazovaní pôvodu majetku v súvislosti so žiadosťami, ktoré Spravodajská jednotka finančnej polície adresuje poisťovniam pre získavanie informácií.
    Zväzky2012: 1-6

Názov súboruVeľkosťTyp prístupu