Návrh niektorých zmien v študijnom programe Hospodárska informatika

1. Názov Návrh niektorých zmien v študijnom programe Hospodárska informatika
    Súbežný názovSuggestion of some changes in the study program of Business informatics
    Autorské údajeAlžbeta Kanáliková, Eva Rakovská
    Autor Kanáliková Alžbeta EUBFHIKAI - Katedra aplikovanej informatiky FHI
    Spoluautori Rakovská Eva EUBFHIKAI - Katedra aplikovanej informatiky FHI
    Zdrojový dokumentInformatika XXVI/2013 : sborník z konference : Luhačovice, 21.-23. ledna 2013. [4 s.] [CD-ROM]. - [Brno : Mendelevova univerzita v Brně, Provozně ekonomická fakulta], 2013. ISBN [nemá]
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 378 - Vysoké školstvo. Vedecká výučba
    Heslá informatika ekonomická * programy študijné * predmety učebné * štúdium bakalárske
    AnotáciaNávrh moderného poňatia študijného programu Hospodárska informatika pre bakalárske štúdium na Fakulte hospodárskej informatiky Ekonomickej univerzity v Bratislave. Navrhované predmety pre študijný program Hospodárska informatika.
    Kategória EPCOdborné práce v zahraničných nerecenzovaných zborníkoch (konferenčných aj nekonferenčných)
    Archív EPCE13 01261-001, kópia plného textu