Analýza indikátorů Evropa 2020 regresní analýzou

Autorské údajeDagmar Blatná, Lenka Hudrlíková
    Autor Blatná Dagmar
    Spoluautori Hudrlíková Lenka
    Zdrojový dokument Acta oeconomica Pragensia : vědecký časopis Vysoké školy ekonomické v Praze. Roč. 22, č. 1 (2014), s. 72-93. - Praha : Vysoká škola ekonomická, 2014. ISSN 0572-3043
    Jazyk dokumentučeština
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 339.92 - Medzinárodná hospodárska spolupráca
    Heslá Európska komisia * regresia * parametre ekonomické * ukazovatele makroekonomické * ukazovatele sociálne * environmentalistika
    AnotáciaEurópa 2020 je súbor ôsmich indikátorov využívaných Európskou komisiou na monitoring cieľov Stratégie pre inteligentný, udržateľný a inkluzívny rast. Aplikácia robustnej analýzy vzhľadom na množstvo odľahlých hodnôt parametrov. Analýza preukázala absenciu platnosti niektorých všeobecných teoretických predpokladov pre určité krajiny EÚ.
    Čísla2014: 1-6

Názov súboruVeľkosťTyp prístupu