1. Názov Determinants of Foreign Direct Investment Inflows into the European Union - Are Former Centrally Planned Member States Different in Terms of Corporate Tax?
    Preklad názvuDeterminanty prílevu priamych zahraničných investícií do Európskej únie – Líšia sa bývalé centrálne plánované členské štáty z hľadiska dane z príjmu právnických osôb?
    Autorské údajeJana Kubicová
    Autor Kubicová Jana EUBFNHKFI - Katedra financií FNH
    Zdrojový dokumentProceedings of the 14th international conference on finance and banking : 16-17 october 2013, Ostrava. S. 208-216. - Karviná : Silesian University in Opava, School of Business Administration in Karviná, 2014 ; International conference on finance and banking / Szkorupová Zuzana ; Haltofová Pavlína. ISBN 978-80-7248-939-8
    PoznámkyRegistrovaný: Web of Science