Manažéri logistiky - požiadavky a činnosti

1. Názov Manažéri logistiky - požiadavky a činnosti
    Autorské údajeMartina Ferencová, Jozef Gajdoš
    Autor Ferencová Martina
    Spoluautori Gajdoš Jozef EUBPHFKOP - Katedra obchodného podnikania PHF
    Zdrojový dokumentĽudský kapitál a spoločnosť 2014 : zborník príspevkov z medzinárodnej vedeckej konferencie: Košice, 16. október 2014. S. 72-78 [CD-ROM]. - Košice : Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, 2014 ; Ľudský kapitál a spoločnosť 2014 mezinárodná vedecká konferencia / Babinčák Peter ; Balegová Oľga. ISBN 978-80-8152-210-9
    PoznámkyKEGA 013UPJŠ-4/2013
    Systematika 331.54 - Povolanie. Profesiografia
    Heslá manažment logistický * manažéri * spôsobilosť k práci * inzercia * miesta pracovné voľné * Slovensko * Veľká Británia
    AnotáciaPríspevok poukazuje na identické i odlišné požiadavky praxe na obsadenie pracovných pozícií manažérov logistiky v SR a vo Veľkej Británii, najmä čo sa týka manažérskych spôsobilostí. Popis činností manažérov logistiky, ktoré patria medzi najčastejšie v automobilovom priemysle na Slovensku. Inzerovaniu voľných pracovných pozícií v danej oblasti je potrebné venovať väčšiu pozornosť.
    Kategória EPCPublikované príspevky na domácich vedeckých konferenciách
    Odkazy (3) - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ
    Archív EPCE15 00339-001, kópia plného textu