Tretia vlna nekonvenčných opatrení Eurosystému

1. Názov Tretia vlna nekonvenčných opatrení Eurosystému
    Preklad názvuThe Third wave of unconventional measures of Eurosystem
    Autorské údajeJana Kotlebová
    Autor Kotlebová Jana EUBFNHKBF - Katedra bankovníctva a medzinárodných financií FNH
    Zdrojový dokument Nová ekonomika : vedecký časopis Národohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave. Roč. 8, č. 2 (2015), s. 5-17. - Bratislava : Národohospodárska fakulta EU, 2015. ISSN 1336-1732
    PoznámkyITMS 26240120032 "Vytvorenie excelentného pracoviska ekonomického výskumu pre riešenie civilizačných výziev v 21. storočí ". - VEGA 1/0326/15 "Akcelerácia procesu ekonomického oživenia zo strany finančného sektora - spoločný postup verzus individuálne riešenia"
    Systematika 336.74 - Peniaze. Mena
    Heslá Európska centrálna banka * politika menová * sadzby úrokové * eurozóna * papiere cenné
    AnotáciaSystematizácia posledných opatrení ECB do cieľovo orientovanej stratégie a názory na otázku, či ich prajatím dochádza k naštrbeniu princípov nezávislosti ECB.
    Kategória EPCVedecké práce v domácich nekarentovaných časopisoch
    Archív EPCE15 00811-002, originál dokumentu
    Zväzky2015: 1-3