Vzdělávání akademických pracovníků jako součást rozvoje lidských zdrojů

1. Názov Vzdělávání akademických pracovníků jako součást rozvoje lidských zdrojů
    Preklad názvuEducation of academic workers as an integral part of human resources development
    Autorské údajeVladan Holcner, Ivana Čechová, Radomír Saliger
    Autor Holcner Vladan
    Spoluautori Čechová Ivana
    Saliger Radomír
    Zdrojový dokument Logos Polytechnikos. Roč. 6, č. 3 (2015), s. 218-232. - Jihlava : Vysoká škola polytechnická, 2015. ISSN 1804-3682
    Jazyk dokumentučeština
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 37 - Výchova. Vzdelávanie. Vyučovanie
    Heslá vzdelávanie celoživotné * vzdelávanie dospelých * učitelia * zdroje ľudské * manažment * školy vysoké * kompetencie * jazyky cudzie * Česko
    AnotáciaVzdelávanie akademických pracovníkov na Fakulte vojenského leadershipu vrámci projektu s názvom Inovácia magisterského študijného programu Fakulty vojenského leadershipu (INOSPEM). Rozvoj pedagogických a jazykových kompetencií akademických pracovníkov, skúsenosti s výukou v kurzoch pre akademických pracovníkov, ich hodnotenie a budúce stratégie.
    Čísla2015: 3