Prínosy aplikácie „Inteligentnej energetiky“ na regionálnej a miestnej úrovni

1. Názov Prínosy aplikácie „Inteligentnej energetiky“ na regionálnej a miestnej úrovni
    Autorské údajeJana Naščáková, Marcela Gergeľová, Žofia Kuzevičová, Štefan Kuzevič
    Autor Naščáková Jana EUBPHFKOP - Katedra obchodného podnikania PHF
    Spoluautori Gergeľová Marcela
    Kuzevičová Žofia
    Kuzevič Štefan
    Zdrojový dokument Transfer inovácií : špecializovaný elektronický časopis zameraný na vedecko-technické výstupy grantových a podnikových inovačných stratégií. Č. 32 (2015), s. 56-60 online. - Košice : Strojnícka fakulta Technickej univerzity v Košiciach, 2015. ISSN 1337-7094
    Vydavateľské údajeObr.
    PoznámkyVEGA 1/0708/14. - Popis urobený: 17.1. 2016. - Res. angl. Bibliogr. odkazy. - Príspevok je súčasťou riešenia projektu VEGA 1/0708/14: „Udržateľný rozvoj vysokoškolského vzdelávania v manažérskych odboroch“.
    Systematika 620.9 - Energetika všeobecne. Energetické hospodárstvo
    Heslá politika energetická * zdroje energetické * zdroje energie * zdroje energie prírodné
    AnotáciaPrincípy inteligentnej energetiky na lokálnej úrovni. Uplatňovanie princípov inteligentnej energetiky na území Košického regiónu. Prezentácia vybraných relevantných výsledkov medzinárodného projektu v súvislosti s využívaním dostupných lokálnych zdrojov energií a zabezpečovaním energetickej efektívnosti v Košickom regióne. Vybrané efekty vyplývajúce z uplatňovania inteligentnej energetiky na lokálnej úrovni.
    Kategória EPCVedecké práce v domácich nekarentovaných časopisoch
    Archív EPCE15 01456-001, kópia plného textu
    Čísla2015: 32