Bezdomovci jako nositelé stigmatu a příjemci pomoci

1. Názov Bezdomovci jako nositelé stigmatu a příjemci pomoci
    Súbežný názovHomeless people as stigma holders and recipients of help
    Autorské údajeMartin Stanoev
    Autor Stanoev Martin
    Zdrojový dokument Sociální práce : recenzovaný odborný časopis. Roč. 15, č. 5 (2015), s. 41-51. - Brno Ostrava : Asociace vzdělavatelů v sociální práci : Fakulta sociálních studií Ostravské univerzity v Ostravě, 2015. ISSN 1213-6204
    Jazyk dokumentučeština
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 304 - Spoločenské problémy všeobecne. Sociálna politika
    Heslá ľudia bez domova * problémy spoločenské * podmienky sociálne * nerovnosť sociálna * situácia sociálna * práca sociálna * výskum aplikovaný
    AnotáciaProblematika prípadovej sociálnej práce a súčasná situácia v sociálnej práci s ľuďmi bez domova v ČR, ktorá navrhuje vhodné postupy pre sociálnu prácu s touto cieľovou skupinou. Reflexia praxe sociálnej práce i teoretických a empirických štúdií bezdomovectva.
    Zväzky2015: 1-5