Pomôže obchodu duálne vzdelávanie?

1. Názov Pomôže obchodu duálne vzdelávanie?
    Autorské údajeTatiana Mókosová, Jakub Frackowiak, Peter Šoltés, Ľubica Schulczová
    Autor Mókosová Tatiana
    Spoluautori Frackowiak Jakub
    Šoltés Peter
    Schulczová Ľubica
    Zdrojový dokument Obchod : marketing, retail, FMCG. Roč. 24, č. 3 (2019), s. 12-15. - Bratislava : MAFRA, 2019. ISSN 1335-2008
    Heslá vzdelávanie duálne * mládež * prax odborná * vyučovanie * odmeňovanie * zamestnávatelia
    AnotáciaSpolupráca škôl so zamestnávateľmi ako riešenie nedostatku kvalifikovaných pracovníkov na pracovných pozíciách. Ponuka duálneho vzdelávania, jeho výhody pre firmy aj pre žiakov. Osobné skúsenosti maturantov o dojmoch a zážitkoch z pracovísk. Duálne vzdelávanie v rôznych regiónoch SR. Benefity v COOP Jednota.
    Zväzky2019: 1-6