Projekt a ambície Informačného systému kvality

1. Názov Projekt a ambície Informačného systému kvality
    Autorské údajeMiroslav Hrnčiar
    Autor Hrnčiar Miroslav
    Zdrojový dokument Hospodárske noviny : denník o ekonomike a politike. Roč. 9, č. 31 (13. februára 2001). - Bratislava : Ecopress, 2001. ISSN 1335-4701
    Systematika 658.56 - Kontrola akosti. Hospodárenie s nástrojmi. Hospodárenie s materiálom, surovinami a výrobkami
    Heslá kvalita * systémy informačné * projekty * ISQ * Slovenská spoločnosť pre kvalitu
    AnotáciaInformácie o projekte Informačný systém kvality (ISQ), ktorý vypracovala skupina pracovníkov Fakulty riadenia a informatiky Žilinskej univerzity v spolupráci so Slovenskou spoločnosťou pre kvalitu (SSK). Obsah ISQ. Ambície projektu.
    Čísla2001: 1-64