Metodický návod

1. Názov Metodický návod
    Zdrojový dokument Verejná správa : časopis vlády pre štátnu správu a samosprávu. Roč. 58, č. 5 (2003). - Bratislava : Vláda Slovenskej republiky, 2003
    Systematika 364 - Spoločenské problémy vyžadujúce sociálnu pomoc
    Heslá prídavky na deti * príspevky sociálne * zákony * smernice * úrady * školy * obce
    AnotáciaMetodický návod Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR a Ministerstva školstva SR pre krajské úrady, okresné úrady, školy a obce na zabezpečenie aplikácie ustanovenia ­ 18 ods. 2 zákona č. 281/2002 Z.z. o prídavku na dieťa a o príspevku k prídavku na dieťa v znení zákona č. 658/2002 Z.z. (zanedbávanie povinnej školskej dochádzky).
    Čísla2003: 1-12