Vytlačiť
1. Discrete mathematics
| Názov | Discrete mathematics |
|---|---|
| Vydavateľské údaje | Amsterdam : North-Holland , 1974. - 1 zv. |
| ISSN | 0012-365X |
| Roč., číslo | Vol. 9, no. 1-4 (1974) |
| Periodicita | Štvrťročník |
| Druh dokumentu | časopisy |
| Jazyk dokumentu | angličtina |
| Krajina vydania | Holandsko |
| Systematika | 51 - Matematika |
| Heslá | matematika |
| Báza dát | PERIODIKÁ - Zviazaný ročník periodika |
| Počet ex. | 1, z toho voľných 0, prezenčne 1 |
| Odkazy | - PERIODIKÁ - Súborný záznam periodika |
| Signatúra | 245628 |