Vytlačiť
1. Journal of political economy
Názov | Journal of political economy |
---|---|
Vydavateľské údaje | Chicago : University of Chicago , 2000. - 2 zv. |
ISSN | 0022-3808 |
Roč., číslo | Vol. 108, no. 1-2 (2000) |
Periodicita | obmesačník |
Druh dokumentu | časopisy |
Jazyk dokumentu | angličtina |
Krajina vydania | Spojené štáty |
Systematika | 33 - Ekonomika. Ekonomické vedy |
Heslá | ekonómia politická |
Báza dát | PERIODIKÁ - Zviazaný ročník periodika |
Počet ex. | 1, z toho voľných 0, prezenčne 1 |
Odkazy | - PERIODIKÁ - Súborný záznam periodika |
Signatúra | 783615 |