Vývojové štádiá stredísk cestovného ruchu

1. Názov Vývojové štádiá stredísk cestovného ruchu
    Preklad názvuDevelopment stages of tourist resorts
    Autorské údajeaut. Gustáv Sládek
    Autor Sládek Gustáv
    Zdrojový dokument Ekonomická revue cestovného ruchu : vedecký časopis Ekonomickej fakulty Univerzity Mateja Bela. Roč. 37, č. 1 (2004), s. 5-10. - Banská Bystrica : Ekonomická fakulta UMB, 2004. ISSN 0139-8660
    Systematika 338.48 - Cestovný ruch. Politika cestovného ruchu
    Heslá ruch cestovný * vývoj * Slovensko * strediská ruchu cestovného * rozvoj investičný
    AnotáciaStrediská cestovného ruchu na Slovensku. Vývoj odvetvia cestovného ruchu a vývoj stredísk cestovného ruchu. Vývojové štádiá alebo stupne a kritériá klasifikácie stredísk. Vývojové štádiá a ich hodnotenie z hľadiska funkcií stredísk. Rozvoj strediska. Štyri stupne atraktívnosti strediska z hľadiska investičného tempa.
    Čísla2004: 1-4