Skúsenosti s testovaním v prostredí Moddle

1. Názov Skúsenosti s testovaním v prostredí Moddle
    Autorské údajeAgneša Gašperanová
    Autor Gašperanová Agneša EUBFNHKIV - Katedra aplikovanej informatiky a výpočtovej techniky FNH - zrušená
    Zdrojový dokument DidInfo 2007 : 13. ročník medzinárodnej konferencie, 29.-30. marca 2007 Banská Bystrica : zborník. - Banská Bystrica : Fakulta prírodných vied Univerzity Mateja Bela Banská Bystrica, 2007. ISBN 978-80-8083-367-1
    Systematika 378 - Vysoké školstvo. Vedecká výučba
    Heslá vysokoškoláci * vedomosti * vzdelávanie vysokoškolské * vzdelávanie elektronické * testy
    AnotáciaOpis metód a prostriedkov, ktoré sú používané na Národohospodárskej fakulte EU pri preverovaní študentov z predmetu Informatika. Skúšanie v e-learningovom prostredí Moddle. Testovací modul prostredia Moddle je užitočným nástrojom na skúšanie študentov formou testu. Vhodne zvolená forma otázok, prípadne doplnená aktivitami, ktoré hodnotí učiteľ, môžu odstrániť alebo aspoň minimalizovať nedostatky skúšania formou testu a zároveň využiť všetky výhody tohto prostriedku.
    Kategória EPCOdborné práce v domácich nerecenzovaných zborníkoch (konferenčných aj nekonferečných)
    Archív EPCE07 00293-001, FNH - Archív EPC, kópia plného textu