Finančný prenájom v účtovníctve verejnej správy

1. Názov Finančný prenájom v účtovníctve verejnej správy
    Preklad názvuFinance lease in the public sector accounting
    Autorské údajeMarianna Kicová
    Autor Kicová Marianna EUBFHIKUA - Katedra účtovníctva a audítorstva FHI
    Zdrojový dokument Účetnictví v procesu světové harmonizace. S. 72-76. - Praha : Vysoká škola ekonomická v Praze - Nakladatelství Oeconomica, 2008. ISBN 978-80-245-1393-5
    Výstup z projektu VEGA 1/0284/08 Metodologické aspekty účtovníctva, audítorstva a kontroly v mikroekonomickom prostredí s dôrazom na potreby teórie a praxe v kontexte národných a nadnárodných požiadaviek
    PoznámkyVEGA 1/0284/08
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 657 - Účtovníctvo
    Heslá účtovníctvo * účtovanie * správa verejná * organizácie rozpočtové * organizácie príspevkové * prenájom * lízing finančný
    AnotáciaObsahové vymedzenie a účtovné zobrazenie dlhodobého majetku a finančného prenájmu v účtovníctve subjektov verejnej správy upravené právnymi predpismi SR. Pojem finančný prenájom. Finančný prenájom rozpočtových a príspevkových organizácií regulovaný rozpočtovými pravidlami. Pojmy používané pre účely účtovania. Postup účtovania finančného prenájmu podľa par. 34 nových postupov účtovania.
    Kategória EPCPublikované príspevky na zahraničných vedeckých konferenciách
    Odkazy (1) - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ
    Archív EPCE08 01299-015, FHI - Archív EPC, originál dokumentu