Počet záznamov: 1  

Mathematical finance

  1. Názov Mathematical finance : an international journal of mathematics, statistics and financial economics
    Vydavateľské údajeMalden : Blackwell Publ., 2006. -
    ISSN0960-1627
    Roč., čísloVol. 16, no. 1-4 (2006)
    Periodicita4x ročne
    Druh dokumentučasopisy
    Jazyk dokumentuangličtina
    Krajina vydaniaSpojené štáty
    Systematika 336 - Financie. Verejné financie. Colníctvo. Bankovníctvo. Peňažníctvo
    Heslá matematika finančná * štatistika * financie
    Báza dátPERIODIKÁ - Zviazaný ročník periodika
    Počet ex.1, z toho voľných 0, prezenčne 1
    Odkazy - PERIODIKÁ - Súborný záznam periodika
    Signatúra841173

    SignatúraLokáciaDislokáciaInfo
    841173SEKSklad knižničného fondulen prezenčne